  3. S2406B103702
AD ID : S2406B103702 Share
whatsapp
email
  • 236 views
  • 0 LIKES
  • 0 Calls
  • 0 callback
  • 0 chats
SELL
Vertical Baby Band Sealer
Packaging • All Types Packing Machines
* GST/VAT : Excluded
* Freight Charges : Excluded
Inquiry
Like
SOLD BY
VIBGYOR INTERNATIONALPVT. LTD. (Manufacturer)
New Delhi, Delhi, India
Posted on :- 17 Jun 2024
Description
Material MS Automation Grade Automatic Voltage 240 V Operational Mode Vertical Production Capacity 1000 Pieces In 30 Minutes Usage/Application Industrial Warranty 1 Years Sealing Width 6/8/10mm Frequency 50 Hz Fixed Speed 3 Mtr/min Conveyor Belt 150 x 925 mm (APPROX PRICE)